Bonusy na zakłady rowerowe

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Bonusy na zakłady rowerowe

Na rowerze można jeździć, można oglądać transmisje wyścigów kolarskich w telewizji, można także obstawiać zakłady bukmacherskie na kolarstwo – dzięki temu zainteresowanie rowerami może przełożyć się na naprawdę imponującą wygraną!

U legalnych bukmacherów najczęściej oferowane są zakłady na kolarstwo szosowe – zakłady na pozostałe konkurencje, czyli kolarstwo górskie i torowe, spotykane są rzadziej, przy okazji największych imprez mistrzowskich, np. mistrzostw świata czy igrzysk olimpijskich.

W przypadku kolarstwa szosowego typować można zdarzenia głównie zwycięzców danego wyścigu lub poszczególnych etapów (jeśli są to zawody wieloetapowe, np. takie jak Tour de France czy Tour de Pologne). Niekiedy dostępne są także zakłady typu H2H – obstawiać w nich można, który kolarz ze wskazanej pary zakończy rywalizację na wyższym miejscu.

Kolarstwo obstawiać można w zakładach pre-match, czyli przed rozpoczęciem danego wydarzenia albo zakładach live, a więc dostępnych już w trakcie wyścigu. Dostępne są także zakłady długoterminowe na kolarstwo – u niektórych legalnych bukmacherów można już np. obstawiać wyniki Tour de France 2023.

Promocje bukmacherskie na kolarstwo

Wyniki wyścigów kolarskich można typować za środki własne wpłacone na konto u legalnego bukmachera albo za pieniądze przekazane przez operatora w ramach różnego rodzaju promocji i bonusów. Właściwie wszyscy legalni bukmacherzy z rankingu mają w swojej ofercie tzw. bonus na start – jest to premia pieniężna dla nowych graczy, którzy założyli u danego operatora konto. Przykłady? W firmie Noblebet pakiet powitalny wynieść może 2553 zł, w forBET – 3310 zł, a firma bukmacherska TOTALbet oferuje nowym graczom w ramach pakietu powitalnego bonusy o łącznej wartości 5239 zł. Warto pamiętać, by przy rejestracji u wybranego bukmachera wpisać w odpowiednie pole kod promocyjny – pozwala on uzyskać najlepsze bonusy na start, niedostępne w regularnej ofercie.

Innym rodzajem bonusu, który wykorzystać można na obstawianie kolarstwa, to tzw. zakład bez ryzyka – polega on na tym, że bukmacher niejako „ubezpiecza” środki postawione przez gracza i jeśli zakład jest nietrafiony, to zwraca mu je na konto. Zakłady bez ryzyka ma w ofercie m.in. firma bukmacherska Fortuna (zakład bez ryzyka 600 zł), forBET (zakład bez ryzyka na start 1200 zł) oraz PZBuk (zakład bez ryzyka 1000 zł).

Jeszcze inny rodzaj bonusu na kolarstwo to tzw. freebet, czyli darmowy zakład – określona suma pieniędzy, którą bukmacher przekazuje graczowi na typowanie. O ile nie jest to ograniczone w regulaminie promocji, to freebet można wykorzystać np. na obstawienie zakładu na wybrany wyścig kolarski. Freebety posiada w swojej ofercie m.in. firma Superbet (freebet 54 zł), Betfan (freebet 60 zł) oraz LV BET (freebet 20 zł za rejestrację).

Oczywiście to tylko kilka przykładów – legalni bukmacherzy oferują graczom również grę bez podatku, opcję casback i cashout czy okazjonalne bonusy. Możliwości skorzystania z promocji bukmacherskich na zakłady rowerowe jest naprawdę wiele!