Podbij Szwecję na rowerze

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Podbij Szwecję na rowerze

Już od dwóch lat uczestniczymy w „Rowerowym Potopie”, współorganizowanym przez AZS oraz Stena Line. To świetna możliwość spędzenia jednego dnia w Szwecji i poczucia tamtejszego „klimatu” rowerowego. Szwedzi dużą wagę przywiązują do bezpieczeństwa i przygotowania dobrej infrastruktury rowerowej. Warto zobaczyć to na własne oczy.

Dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności znajdzie się świetna trasa – zgłoś się do Potopu, a przeżyjesz rowerową przygodę! Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na aż sześciu trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Na statku wypoczniesz w wygodnej kabinie i odbudujesz zapas kalorii. Rano czeka na Ciebie śniadanie – obfity szwedzki stół. Wieczorem dla rowerzystów przygotowaliśmy dania w specjalnej cenie – od 20 zł!

Specjalnie dla wszystkich, którzy chcieli by wziąć udział w tegorocznej edycji tego wydarzenia, mamy ciekawą propozycję! Jeśli zdecydujecie się na wzięcie udziału w którymś z trzech wyjazdów (szczegóły poniżej), podczas wypełniania zgłoszenia podajcie nasz kod kuponu: „ZDROWIE”. Dzięki kuponowi otrzymacie 10 PLN zniżki za każdego pasażera. Serdecznie polecamy!

rowerowy_potop_2015_1280x502_z_logo

Z sześciu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji. Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy 45 km rowerowego spaceru po mieście, a jeżeli lubisz wyzwania, wybierz trasy 60, 75, 95 lub nawet 100 km!

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.

Wypłynięcia: Dostępność:
Niedziela: 21:00 10.05 | 17.05 | 24.05*

*Brak wolnych miejsc

W cenie od 229 zł* na osobę:
● rejs promem;
● transport roweru do Szwecji i z powrotem;
● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
● śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
● jedna z 6 tras rowerowych (cały dzień);
● pamiątkowa koszulka;
● ubezpieczenie NNW i KL.