Drogie akcesoria rowerowe? Zapłać za nie kartą kredytową

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Drogie akcesoria rowerowe? Zapłać za nie kartą kredytową

Aktywny wypoczynek stał się w naszym kraju niezwykle popularny. Aby się o tym przekonać, wystarczy zwrócić uwagę na liczne organizowane na terenie całej Polski maratony, marsze, ale również wyścigi rowerowe. Z kolei po ostatnich sukcesach naszych rodaków w prestiżowych wyścigach kolarstwo szosowe i górskie przeżywa u nas prawdziwy renesans.

Dobry sprzęt to podstawa

 

Na szczęście świeżo upieczony pasjonat kolarstwa nie musi posiadać wybitnej wiedzy na temat rowerów i akcesoriów. Może bowiem liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry sprzedawców i doradców w sklepach sportowych. Ich wiedza z całą pewnością pozwoli nam wybrać odpowiedni, dopasowany do potrzeb model roweru, stroju kolarskiego lub kasku. Ważne tylko, aby klient dysponował odpowiednim limitem na swej karcie kredytowej, dostosowanym do swych oczekiwań wobec sprzętu.

 IMG_0268

Dobrej jakości akcesoria rowerowe mają niestety swoją cenę. Pamiętajmy, że rower to środek transportu i każdy jego element musi być przede wszystkim bezpieczny, jak również wygodny w użytkowaniu. Wysoka trwałość materiałów i liczne atesty sprzętu kolarskiego wpływają więc na jego cenę, jednak nie są to pieniądze wydane bezsensownie.

Dobrą inwestycją, jeśli chodzi o akcesoria rowerowe, jest wysokiej jakości strój, który będzie utrzymywał prawidłową temperaturę ciała, co wpłynie na wrażenia z jazdy. Podstawowy komplet uwzględniający każde warunki atmosferyczne może kosztować około 1000 zł. Czy warto płacić za akcesoria rowerowe kartą kredytową? Wiele sklepów sportowych w przypadku transakcji bezgotówkowych oferuje korzystne zniżki lub oferty specjalne, dlatego warto zastanowić się nad zabraniem karty kredytowej na zakupy. Na dalekich wojażach przyda się także dobre oświetlenie roweru, bezpieczny kask, rozmaite narzędzia i zestawy naprawcze, a także zestaw do telemetrii oraz kilka części zamiennych. Cena tych ostatnich jest ściśle uzależniona od klasy roweru, za pozostałe zapłacimy około 700 zł.

Przygotuj się do nowego sezonu!

 

Sezon rowerowy nieubłaganie dobiega końca. Warto wykorzystać okres zimowy nie tylko do poprawy kondycji, ale również do uzupełnienia braków w wyposażeniu roweru. Za kilka tygodni będziemy mogli liczyć na duże zniżki w sklepach sportowych, dlatego warto już teraz zarezerwować sobie odpowiednie środki pieniężne. Za zakupy w większości renomowanych sklepów bez problemu zapłacimy na przykład kartą kredytową. Banki mają w ofercie szereg propozycji dla aktywnych osób potrzebujących gotówki na inwestycje w sprzęt sportowy. „Nasz bank oferuje klientom innowacyjny produkt – najlepszą kartę kredytową z odroczoną spłatą, posiadającą limit kredytowy aż do 5500 zł dla nowych klientów. Jeśli chcesz zamówić kartę kredytową online, odwiedź naszą stronę: www.vanquis.pl – tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat” – zachęca specjalista z Vanquis Banku.