Szukasz ubezpieczenia na rower? Zobacz ofertę „Pewnie na Rower”

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Szukasz ubezpieczenia na rower? Zobacz ofertę „Pewnie na Rower”

Pewnie na Rower, czyli nowa oferta ubezpieczenia rowerzystów

Na rynku od dłuższego czasu brakowało dobrego ubezpieczenia rowerowego. W konsultacji z naszym Stowarzyszeniem powstał nowy produkt ubezpieczeniowy, który szczególnie polecamy. Naszym zdaniem idealnie odpowiada zapotrzebowania rowerzystów.

Pewnie na Rower to ubezpieczenie dostępne wyłącznie online, przygotowane z myślą o jak najszerszej ochronie rowerzystów. Choć ubezpieczycielem jest PZU, oferta różni się od tego, co znamy z placówek towarzystwa.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z możliwością zawarcia ubezpieczenia na sezon rowerowy. To ciekawe rozwiązanie w praktyce oznacza, że ochrona trwa 7 miesięcy, niezależnie od momentu złożenia wniosku.

W ten sposób można lepszą składkę za polisę w odniesieniu do tego, co oferują inni ubezpieczyciele.
Polisę wyróżniają także korzystne warunki ubezpieczenia casco, czyli ochrony na wypadek kradzieży lub zniszczenia roweru.

 

zobacz więcej w zakładce ubezpieczenie

Co zawiera Pewnie na Rower?

Ubezpieczenie na rower jest elastyczne, dlatego zakres dobieramy samodzielnie. Do podstawy – ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – możemy dodać:

  • OC rowerzysty
  • ubezpieczenie roweru (casco)
  • ubezpieczenie bagażu

Każde z ubezpieczeń ma do wyboru kilka sum gwarancyjnych. Uwagę zwraca np. wysoka suma OC – nawet do 200 tys. zł. Zgodnie z własnymi potrzebami wybieramy także czas trwania polisy (7 miesięcy lub rok) oraz zakres terytorialny (na Polskę lub świat). Jeśli interesuje nas podstawowa ochrona, np. OC z NNW na sezon, składka zaczyna się od 68 zł.

Korzystne casco

Każdy, kto ma rower nie starszy niż 6 miesięcy, powinien rozważyć zakup casco w Pewnie na Rower. Polisa pozwala na ubezpieczenie roweru aż do sumy 20 tys. zł, a ochrona obejmuje uszkodzenie, zniszczenie oraz kradzież roweru. Co ważne, w przeciwieństwie do wielu innych polis, ochrona w Pewnie na Rower obejmuje także kradzież roweru „z ulicy”, a ubezpieczyciel wymaga jedynie podstawowych zabezpieczeń.

Casco można wykupić w kilka minut, kalkulacja jest natychmiastowa i odbywa się w 100% automatycznie.

Pewnie na Rower to oferta ubezpieczenia rowerowego z prostą, szybką kalkulacją i możliwością załatwienia wszystkich formalności online. Złożenie wniosku i opłacenie polisy również odbywają się przez internet.

 

—>Ubezpieczenie można wyrobić klikając tutaj <—