Zapisy na wakacyjny wyjazd Zieloną 7

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Zapisy na wakacyjny wyjazd Zieloną 7

Kolejny raz ruszamy w trasę z Warszawy do Gdańska trasą Zielona 7.  Jest to trasa rowerowa, wyznaczona przez mało ruchliwe drogi asfaltowe, łącząca Warszawę z Trójmiastem. Naszym głównym celem było stworzenie ciekawego i alternatywnego pomysłu na urlop, czy wakacje. Wybierając się Zieloną 7 wypoczynek można połączyć z aktywnym spędzaniem czasu i poprawą swojej kondycji fizycznej. O walorach krajobrazowych, odpoczynku i ciszy nie wspominając. 😉

Będzie jechał z nami samochód techniczny, w którym będzie możliwość pozostawienia bagaży. Będą w nim też dostępne miejsca dla osób, które będą chciały odpocząć, lub gorzej się poczują. Planujemy przejechać trasę w 4 dni. Daje to nam około 100 km dziennie (jadąc 20km/h to tylko 5 godzin 🙂 Na trasie zapewniamy 3 noclegi. Dodatkowo będziemy przygotować  Wam małe śniadanka i dostarczać przekąski na trasie.

Jak to wygląda w praktyce?

Nie jedziemy w jednym peletonie. Dlatego każdy może jechać swoim tempem. Na trasie mamy punkty w których się spotykamy, każdy uczestnik dostanie mapkę, trasa jest też częściowo oznakowana naklejkami. W praktyce wychodzi na to że robi się kilka mniejszych grup, choć są odcinki gdy wszyscy jedziemy razem. Wśród uczestników będziemy my – w roli pilotów. Będziemy pilnować tego, żeby jechać trasą, dbać o bezpieczeństwo i zbierać skargi i zażalenia. 🙂

12932623_1182441411775754_5050126081363960136_n

Dla każdego uczesnika wykupimy ubezpieczenie, możliwe że będzie z nami masażysta.

Nie zapewniamy noclegu w Trójmieście. Na miejscu każdy może indywidualnie dysponować swoim czasem.. Możecie pojechać na Hel, wybrać się promem do Szwecji lub zatrzymać się na klika dni w Trójmieście. Powrót należy zapewnić sobie we własnym zakresie.

Koszt wyjazdu: To jeszcze ustalamy, zależy głównie od tego ile osób się zgłosi. Koszt całkowity powinien zmieścić się w przedziale 250-350 zł . 

Każdy uczestnik otrzyma też pakiet startowy i kilka wyjazdowym gadżetów. 🙂

UWAGA  LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, zapraszamy do zapisów na wyjazd

ZAPISY ZAMKNIĘTE