ODDAJROWER i zrób dzieciom odjazdowe Święta!

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

ODDAJROWER i zrób dzieciom odjazdowe Święta!

Oddaj Rower to akcja w której możesz sprawić komuś radość na święta!
W akcji celem jest przekazanie używanych rowerów ich serwis i przekazanie do  Domów Dziecka, Hospicjów i innych placówek, w których rowery znajdą szczęśliwych posiadaczy!

Jeśli masz rower, którego juz nie używasz? A może zdażyło się tak, że Twoje dziecko wyrosło już ze swoich dwóch kółek? Spraw żeby rowerek dziecięcy, góral, czy BMX zyskał drugie, szczęśliwe życie. Niech wreszcie, ktoś znowu go pokocha i zabierze na wycieczkę.

Czy właśnie pomyślałeś sobie – „Nie mam roweru, ale bardzo chciałbym pomóc” – nic nie szkodzi. Udostępnij info o naszej akcji!
Przebieg i relację z akcji można będzie śledzić na facebook’u (kliknij i sprawdź)

Akcja organizowana jest już od trzech lat przez Sprint Centrum Rowerowe z Białegostoku. Tylko podczas poprzedniej edycji udało się przekazać 86 rowerów do takich miejsc jak  Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 2 im. dr I. Białówny do Rodzinnego Domu Dziecka Świętej Rodziny z Nazaretu Caritas Archidiecezji Białostockiej a także Rodzin pod opieką Fundacja “Pomóż Im” Hospicjum dla Dzieci, Domu Pomocy Społecznej w Zaściankach oraz Placówki “Nasz Dom: Dobry Pasterz” a nawet, pomimo swoich gabarytów, zmieściły się też do Szlachetnej Paczki.

Jak to działa ? 

Przynosisz do jednego z punktów Warszawa – TraveBike, Białystok Sprint Centrum Rowerowe (pamiętaj że rower, który przekazujesz ma sprawiać radość, jeżeli jest bardzo poniszczony może nie nadawać się na prezent)

Rowery są dokładnie sprawdzane i przygotowywane, wymieniane są zużyte części rowery nabierają też nowego blasku!
Na końcu rowery trafiają w  dobre ręce! Jeszcze przed gwiazdką Twójrower sprawi radość jakiemuś dziecku. 

Więcej informacji uzyskasz na stronie.  https://www.oddajrower.pl/