Praktyki w Stowarzyszeniu Zdrowy-Rower

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Praktyki w Stowarzyszeniu Zdrowy-Rower

Praktyki w naszym stowarzyszeniu to doskonała okazja na rozwijanie swoich zainteresowań i poszerzanie swoich kompetencji. Staramy się dobierać zadania odpowiadające naszym  praktykanom i poszerzające ich horyzonty.  Wolontariusze będą mieli okazję uczestniczyć w rozwoju ogólnopolskich wydarzeń rowerowych i tworzyć część zespołu niezależnego stowarzyszenia promujacego postawy ekologiczne i prospołeczne.


Dla praktykantów przygotowaliśmy wiele rozwijających i ciekawych wyzwań związanych z kilkoma nowymi projektami. W zależności od upodobania praktyki mogą odbywać się zdalnie lub pół-zdalnie, co oznacza że większośc naszego kontaktu ograniczać się będzie do kontaktu  e-mailowego,  nie uwzględniając spotkań organizacyjnych, organizowanych eventach itd.
Nasza działalność w najbliższym czasie będzie związana głównie z:
– redagowaniem nowego portalu dla rowerzystów (zdjęcia, filmy, artykuły)
– eventy rowerowe (w trakcie ustaleń)
– duża wyprawa rowerowa
– tworzenie turystycznego szklaku rowerowego

Przygotowanie naszych wakacyjnych projektów rozpoczynamy już teraz, dlatego każdy praktykant będzie miał okazję uczestniczyć w procesie przygotowań a nawet stać się osobą prowadzącą dany projekt.
Od praktywantów wymagamy rzetelności, zaangażowania i ciekawych pomysłów. Nie ma określonych limitów godzin, każda osoba poświęca na swoje zadania tyle czasu ile chce. Ze swojej strony oferujemy praktykantom udział w bezpłatnych szkoleniach  na terenie całego kraju, zaświadczenie o odbyciu praktyk, w przypadk pozyskania sponsorów – bonusy rzeczowe, a osobom zaangażowanym na dłuższy czas – mniejsze koszty wyjazdu/lub darmowy wyjazad rowerowy w wakacje 2013. *same praktyki są bezpłatne.

swoje cv proszę wysyłać na zdrowyrower@gmail.com