Rowerowe przeglądy dla pracowników

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Rowerowe przeglądy dla pracowników

Dojeżdżasz  do pracy rowerem? Swoim działaniem wpierasz firmę w której pracujesz, koszt pozbawiasz pracodawcy kosztów związanych z miejscem parkingowym, pracujesz wydajniej a Twoja kondycja fizyczna często przekłada się na osiągane w pracy sukcesy. Twoja firma może Ci to wynagrodzić organizując bezpłatne przeglądy rowerowe dla pracowników!

Obraz w treści 1

Wspieranie inicjatywy promującej ekologiczne wartości oraz aktywność fizyczną  wpłynie korzystnie na wizerunek Twojej  firmy. Z pewnością przyczyni się też do zwiększenia ilości pracowników przyjeżdźających na rowerach do pracy.

Twoja firma, w zamian za przystąpienie do akcji “Przeglądy dla pracowników”, otrzyma Certyfikat „BikeSpot – Firma przyjazna rowerzyście”. W ramach  wręczonego certyfikatu firma zostanie umieszczona w rejestrze na stronie internetowej www.bikespot.com.pl w raz z relacją  foto i wideo z wykonywanych przeglądów. Ponadto, firma otrzyma znak promocyjny “BikeSpot – Firma Przyjazna Rowerzyście” do zastosowania w materiałach marketingowych i na stronie firmy, oraz zestaw materiałów promocyjnych i informacyjnych.

Przekaż informację o akcji – „Rowerowe przeglądy dla pracowników” swojemu szefowi, takie działania są korzystne dla obu stron.

Możesz też napisać na zdrowyrower@gmail.com i napisać abyśmy skontaktowali się w tej sprawie z Twoją firmą