Akcja 150 cm dla rowerzysty na MISZ-MASZ XII

Promujemy aktywny tryb życia i ekologiczny środek transportu jakim jest rower

Akcja 150 cm dla rowerzysty na MISZ-MASZ XII

W piątek i sobotę będziemy na targach Misz-Masz XII w Blue City w Warszawie:) Serdecznie zapraszamy po naklejki, na konkursy i inne atrakcje !

Polska moda nie gryzie –targi mody Misz-Masz, które po raz kolejny odbędą się w Blue City. Impreza ma na celu przybliżyć szerokiej, a przede wszystkim nowej grupie klientów propozycje polskich projektantów.

10009743_835647583115719_1684303673032899250_n

Organizatorki targów: Zuzanna Prusińska, Karolina Szczepaniak i Maria Paluchiewicz zapewniają, że galeria handlowa to idealne miejsce na Misz-Masz, czyli targi mody, na których można kupić ubrania najceikawszych polskich designerów. Dlaczego? Klient galerii handlowych nie zna polskich projektantów, świat mody to dla niego wysokie ceny, zobowiązujące imprezy i pokazy, flesze oraz celebryci. A to nie do końca prawda. Ubrania prosto od projektantów nie muszą być niedostępne i drogie, a na dodatek świetnie pasują do popularnych ubrań prosto z najpopularniejszych sieciówek. Partnerem następnych targów jest Stowarzyszenie Zdrowy Rower które będzie promować podczas wydarzenia akcję 150 cm dla rowerzysty.

Serdecznie zapraszamy

to już 25 kwietnia – 26 kwietnia w BLUE CITY w Warszawie

strona wydarzenia na fb