Szukasz ubezpieczenia na rower? Zobacz ofertę “Pewnie na Rower”

Pewnie na Rower, czyli nowa oferta ubezpieczenia rowerzystów

Na rynku od dłuższego czasu brakowało dobrego ubezpieczenia rowerowego. W konsultacji z naszym Stowarzyszeniem powstał nowy produkt ubezpieczeniowy, który szczególnie polecamy. Naszym zdaniem idealnie odpowiada zapotrzebowania rowerzystów.

Pewnie na Rower to ubezpieczenie dostępne wyłącznie online, przygotowane z myślą o jak najszerszej ochronie rowerzystów. Choć ubezpieczycielem jest PZU, oferta różni się od tego, co znamy z placówek towarzystwa.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się z możliwością zawarcia ubezpieczenia na sezon rowerowy. To ciekawe rozwiązanie w praktyce oznacza, że ochrona trwa 7 miesięcy, niezależnie od momentu złożenia wniosku.

W ten sposób można lepszą składkę za polisę w odniesieniu do tego, co oferują inni ubezpieczyciele.
Polisę wyróżniają także korzystne warunki ubezpieczenia casco, czyli ochrony na wypadek kradzieży lub zniszczenia roweru.

 

zobacz więcej w zakładce ubezpieczenie

Co zawiera Pewnie na Rower?

Ubezpieczenie na rower jest elastyczne, dlatego zakres dobieramy samodzielnie. Do podstawy – ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) – możemy dodać:

  • OC rowerzysty
  • ubezpieczenie roweru (casco)
  • ubezpieczenie bagażu

Każde z ubezpieczeń ma do wyboru kilka sum gwarancyjnych. Uwagę zwraca np. wysoka suma OC – nawet do 200 tys. zł. Zgodnie z własnymi potrzebami wybieramy także czas trwania polisy (7 miesięcy lub rok) oraz zakres terytorialny (na Polskę lub świat). Jeśli interesuje nas podstawowa ochrona, np. OC z NNW na sezon, składka zaczyna się od 68 zł.

Korzystne casco

Każdy, kto ma rower nie starszy niż 6 miesięcy, powinien rozważyć zakup casco w Pewnie na Rower. Polisa pozwala na ubezpieczenie roweru aż do sumy 20 tys. zł, a ochrona obejmuje uszkodzenie, zniszczenie oraz kradzież roweru. Co ważne, w przeciwieństwie do wielu innych polis, ochrona w Pewnie na Rower obejmuje także kradzież roweru „z ulicy”, a ubezpieczyciel wymaga jedynie podstawowych zabezpieczeń.

Casco można wykupić w kilka minut, kalkulacja jest natychmiastowa i odbywa się w 100% automatycznie.

Pewnie na Rower to oferta ubezpieczenia rowerowego z prostą, szybką kalkulacją i możliwością załatwienia wszystkich formalności online. Złożenie wniosku i opłacenie polisy również odbywają się przez internet.

 

—>Ubezpieczenie można wyrobić klikając tutaj <—